Výstavní stany

LUXTENT

DESIGN

PRODEJ

SERVIS

DESIGN

PRODEJ

SERVIS

Stany pro výstavy a prezentace

Účast na tematické výstavě je považována za nejdostupnější platformu pro prezentaci jejich produktů. Nákup stanu na výstavu je obecně několikanásobně levnější než pronájem samostatného výstavního pavilonu stejné velikosti.

Ale hlavní výhodou stanových výstavních pavilonů je, že nezávisí na uspořádání stacionárních prostor. Různé designové modely umožňují instalovat mobilní výstavní stan libovolné velikosti a tvaru, s požadovaným počtem vitrín, oken a vchodů.

Venkovní výstavní stany

Využití stanu pro výstavu v České republice zajišťuje pouze jeden formát prezentace výrobků – venkovní expozici. Vyplatí se proto postarat se o pohodlí návštěvníků předem. V závislosti na ročním období jsou uvnitř výstavního stanu instalovány systémy vytápění a klimatizace.

Důležitou součástí každé výstavy je přilákání návštěvníků k vašemu stánku, a proto je potřeba upoutat jejich pozornost. Pestrobarevný stan pro prezentaci produktů vám umožní výrazně vyniknout na pozadí okolních stánků a přilákat co nejvíce návštěvníků výstavy. Značky stanu jako logo, název značky, název produktu nebo reklamní slogany jsou aplikovány přímo na vnější povrch stanu, takže není potřeba instalovat billboardy nebo bannery.

Výstavní stany na prodej v České

Obloukové stany na výstavu budou užitečné nejen pro její účastníky, ale i pro organizátory: pokud máte do výstavní plochy napájeno proudem a potřebnou komunikací, je velký stan vhodný k dlouhodobému nebo trvalému použití jako doplňková výstavní plocha nebo informační centrum.

Výstavní a prezentační stany jsou klíčem k úspěšné prezentaci produktů společnosti. Stany LUXTENT budou připraveny upoutat pozornost na váš stánek!

Fotogalerie výstavních stanů

Možnosti výstavních stanů a pavilonů

ArcoTenso Trend

ArcoTenso je nejlepší výstavní obloukový stan v ČR. Venkovní výstavy jsou skvělým způsobem, jak veřejnosti prezentovat své produkty nebo služby. Obloukové stany navržené společností ArcoTenso Trend se používají k umístění výstavních ploch do 100 m2.

V závislosti na tématu výstavy a cílech organizátorů lze do výstavního stanu umístit různé exponáty, produkty, vybavení, předváděcí stánky a informační materiály. To vše bude demonstrovat zvláštnost práce vaší společnosti nebo produktů, které vyrábíte.

ArcoTenso Prima

Použití venkovního výstavního stanu je skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost vašeho pavilonu. Výstavní stany se dodávají v různých velikostech, ale doporučujeme věnovat pozornost designu ArcoTenso Prima až do 25 metrů. Pro srovnání, běžná velikost osobního automobilu je 5×2 m, to znamená, že na takovém místě je docela možné nainstalovat 1-2 výstavní kopie.

Tato velikost vám umožní vytvořit malou expozici, která upoutá pozornost, aniž by byla příliš ohromující. Malé výstavní stany by se daly přirovnat ke stánkům s jedním velkým rozdílem. Výstavní stan je především způsob, jak upoutat pozornost návštěvníků a vyprávět o svých produktech.

ArcoTenso Grand

Pokud mluvíme o předvádění velkých exponátů, například nových vzorků stavební nebo zemědělské techniky, pak je zapotřebí odpovídající větší konstrukce stanu. ArcoTenso Grand je velký pavilónový stan, který tento úkol odvádí dobře – jejich tradiční vzhled a tvar vytvářejí obchodní atmosféru a zdůrazňují téma výstavy.

Velké výstavní pavilony slouží k dlouhodobým akcím nebo jako náhrada pevného showroomu. Stanový pavilon se stane středobodem každé výstavy či expozice. Díky nepodepřenému rámu se ve stanovém altánku vejde dovnitř mnoho diváků a snadno se zde uskuteční prezentace i velkorozměrového zboží. Pavilon lze využít jako samostatné stany, nebo jako jednu celou konstrukci o maximální ploše až 1500 m2.

EcoChalet

Dřevěné výstavní stany jsou stylovým a jedinečným řešením pro vytvoření výstavních ploch. Stany EcoChalet jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva a mají design, který kombinuje estetiku přírodních materiálů a funkčnost konstrukce. Dřevěné stany lze vyrobit v různých velikostech a tvarech, což umožňuje jejich přizpůsobení jakýmkoliv potřebám výstavy nebo veletrhu.

Pokud chcete ostatní zaujmout nejen svými produkty, ale i jejich prezentací, doporučujeme vám věnovat pozornost modelu EcoChalet. Design pavilonu na dřevěném rámu s krytem markýzy nenechá lhostejné diváky.

Objednejte si stan na výstavu

Doplňky pro výstavní stan

Získejte nabídku

Kontakty

Kontaktní údaje

| Pracujeme online
| +48 513 686 651 (WhatsApp)
| Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

Zpětná vazba:


  Kontaktní údaje

  | AZ1008, Azerbaijan, Baku, Narimanov district, 2 Abdulazal Demirchizadeh, app 25
  | +994 55 630 72 73 (WhatsApp)
  | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

  Zpětná vazba:


   Kontaktní údaje

   | Kazakhstan, Almaty, Abylai Khan Avenue 53
   | +7 727 312 39 03
   | +375 29 336 75 76
   | +375 29 109 33 99 (WhatsApp, Viber, Telegram)
   | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

   Zpětná vazba:


    Kontaktní údaje

    | Baltská kancelář: 00-682 Warszawa, ul. Hoża 86 lok. 410
    | +48 513 686 651 (WhatsApp)
    | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

    Zpětná vazba:


     Kontaktní údaje

     | 00-682 Warszawa, ul. Hoża 86 lok. 410
     | +48 572 059 109 (WhatsApp)
     | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

     Zpětná vazba:


      Kontaktní údaje

      | 02000, Ukraine, Kyiv, Sechevykh Strel’tsov st., 77. BC «Smart Office»
      | +48 572 059 109 (WhatsApp)
      | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

      Zpětná vazba:


       Kontaktní údaje

       | USA, New York, Brooklyn, 8855 Bay-Parkway 4N 11214
       | +48 513 686 651 (WhatsApp)
       | Po-Pá: 9:00-18:00; So-Ne: Zavřeno

       Zpětná vazba:


        Naše sociální média:

        Instagram
        YouTube
        Pinterest
        Vkontakte