Dřevěná pergola pro restauraci

EcoPergola

Modelová řada EcoPergola

Design size option

EcoPergola 16 m²

Parametry modulu

Šířka:
Délka:

4 m
4 m

Kapacita

Hostina:
Bufet:

10 os
16 os

Design size option

EcoPergola 24 m²

Parametry modulu

Šířka:
Délka:

4 m
6 m

Kapacita

Hostina:
Bufet:

14 os
24 os

EcoPergola Individuální

Přijmout nabídku
pro model EcoPergola

Konfigurace dřevěné pergoly

Konfigurace dřevěného rámu

Lepené dřevo
Nerezové doplňky

Nátěrový materiál

Ohnivzdorný architektonický stan
Triplex tvrzené sklo (volitelné)
Transparentní PVC tkanina
Polykarbonát (volitelně)
Barevná PVC tkanina
Výběr barvy dle RAL

Hlavní přednosti pergolové restaurace

Odolává zatížení větrem a sněhem

Zkušební protokoly ministerstva pro mimořádné situace

Žádné mezilehlé podpěry

Italská technologie

Galerie designu EcoPergola

dřevěná pergola
dřevěná pergola
dřevěná pergola
dřevěná pergola

Přijmout nabídku
pro model EcoPergola

Dřevěné pergoly do restaurace

Minimalistická a stylová obdélníková pergola pro restaurace s odolnou dřevěnou konstrukcí z lepeného dřeva bez mezipodpěr. Tato pergola může být instalována samostatně nebo sousedí s budovou a je vhodná pro celoroční využití.

Pergola je doplněna skleněným potahem nebo speciálními PVC stanovými látkami různých barev a textur; branding je také možný na přání zákazníka. Minimální plocha EcoPergoly je 16 m2, ale pro velké prostory lze vyrobit markýzy libovolné velikosti.

Díky své funkčnosti a praktičnosti je EcoPergola skvělou volbou pro kavárny a restaurace. Je široce používán v segmentu HoReCa pro zvýšení počtu míst k sezení, vybavení teras, otevřených prostranství a volnočasových areálů a také v soukromém sektoru pro vytvoření útulných a stylových teras.

Pergola je venkovní zahradní prvek tvořící zastíněný chodník, průchod nebo posezení z vertikálních sloupků nebo sloupů, které obvykle podporují příčné nosníky a robustní otevřenou mříž.

Prodej dřevěných pergol v ČR

Navrhněte konstrukce pro komerční aktivity, naše pergoly pro restaurace a hotely se přizpůsobí jakémukoli typu exteriéru a umožní vám navyšovat vaši kapacitu po celý rok. Montáž restaurační pergoly má výhodu v tom, že nevyžaduje těžkou stavbu.

Úspěch vašich obchodních aktivit spočívá ve vaší schopnosti přilákat a udržet si zákazníky, ale k dosažení tohoto cíle je nutné správně optimalizovat a zkombinovat několik faktorů. Kvalita vašich produktů a služeb je zásadní, ale musíte také vědět, jak prodat svou image a maximalizovat svou viditelnost. Pergola je estetická, pohodlná a funkční stavba. Pokud je umístěn strategicky, může přidat významnou hodnotu vaší responzivní nabídce. Zde přichází na řadu restaurační pergola jako všestranné a elegantní řešení pro provoz a přizpůsobení vašim potřebám.

Vaše restaurace, pizzerie, bary, pivovary a hotely jsou navštěvovány po celý rok, ale skutečný vrchol návštěvnosti u mnohých z vás nastává na jaře a v létě, kdy je teplejší klima. Zůstat v zimě uvnitř je spíše nutnost než volba. Není náhodou, že se většina restaurací snaží vybavit proti klimatickým nebezpečím instalací žaluzií, krytých altánů nebo vodotěsných deštníků, tyto prostory jsou co nejvíce optimalizovány, i když se začíná ochlazovat, tím, že se zimní nepříjemnosti snaží kompenzovat instalací topné systémy. V případě silných dešťů, silného větru nebo zvláště obtížných povětrnostních podmínek však tato řešení nejsou ideální a nemusí být dostatečná. Naše pergoly pro bary a restaurace jsou pevné konstrukce, které umožňují vytvořit příjemné, bezpečné a větrané prostředí bez ohledu na povětrnostní podmínky nebo roční období. Umožňují vám vítat zákazníky po celý rok, zvyšovat vaši kapacitu, a tedy i příjem.

Jiné modely